Montair

Nieuws

Ter versterking van ons team z...

30 / 01 / 2018

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: - Medewerker Kwaliteit, Milieu en Veiligheid (m/v) Wij bieden een uitdagende, zelfstandige en ontplooiende functie, binnen een groeiende organisatie! Geïnteresseerd in deze vacature óf andere vacatures, kijk dan op onze website voor meer informatie: www.montair.nl. Delen mag, graag zelfs!

Bekijk de foto's

Over Montair

Montair Process Technology B.V., opgericht in 1971, verzorgt “turnkey”-oplossingen op maat. Wij zijn onderscheidend door onze innovatieve en duurzame aanpak. Een klantgerichte en uitgebalanceerde combinatie van engineerings-disciplines, productie en testmogelijkheden.

Lees meer

Actueel

Montair momenteel slecht bereikbaar

Door onvoorziene omstandigheden is Montair momenteel slecht tot niet telefonisch bereikbaar. Wij... »


Foto Louis Manders

In Memoriam Louis Manders 1952-2019

Vrijdagmorgen 15 maart 2019 ontvingen wij het droevige bericht dat de oprichter van Manders... »


Meer nieuwsberichten

Contact

Montair Process Technology B.V.
Heuvelsestraat 14
5976 NG Kronenberg +31 77 467 2473 Algemene voorwaarden »

Alle contactgegevens

Plan uw route naar Montair